Blog

Marka ve Sürdürülebilir İnovasyon Kültürü Eğitimi

Tüm dünyada giderek daha popüler hale gelmeye başlayan bir kavram inavasyon.

Özetle yeniliğin fikir aşamasından somut çıktılar alınmasına kadar geçen tüm sürecini ifade eden inovasyon, artık markalar için en önemli kriterlerden biri haline gelmiş durumda. Öyle ki, markaların günümüz dünyasında gelişmelere hızla ayak uydurması ve geleceğe yön vermesi için inovasyonu bir kurum kültürü haline getirmesi kaçınılmaz bir durumdur artık. Bir kurum, marka değerini sürekli olarak artırmak istiyorsa inovasyon çalışmalarını da sürdürülebilir kılmak zorunda.

Amaç

Marka ve Sürdürülebilir İnovasyon Kültürü Eğitimi, inovasyon kavramının günümüzde içine sokulduğu dar kalıplardan çıkarılmasının ve bir kültür haline getirilmesinin gerekliliğine vurgu yapıyor. Zira, sürdürülebilirlik markalar yaratmanın en önemli ön koşullardan biri de inovasyonun kurumsal sürdürülebilirlik kültürünün vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi ile mümkün olacaktır. Eğitim, temel olarak günümüzdeki geleneksel ve çağın ihtiyaçlarına artık gerekli cevabı veremeyen inovasyon yaklaşımlarının rafa kaldırılması gerektiğini ve sürdürülebilir inovasyon kültürünün inşasında izlenmesi gereken adımları anlatıyor.

Program İçeriği

  • Marka, sürdürülebilirlik ve inovasyon kavramları
  • Sürdürülebilir markalar nasıl yaratılır?
  • İnovasyon kültürü
  • Sürdürülebilir inovasyon nedir?
  • İnovasyonun marka değerine etkisi
  • İnovasyon sürecini etkileyen faktörler

Programın Süresi

4 saat

Katılımcı Profili

Marka ve Sürdürülebilir İnovasyon Kültürü Eğitimi, uzmanlık alanı, çalıştığı sektör ya da kurum farketmeksizin herkesin ilgisini çekecek ve faydalı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle eğitimin katılımcı profilinin oldukça geniş olduğunu; tüm profesyonellere, işletme sahiplerine, yöneticilere ve hatta öğrencilere hitap ettiğini söyleyebiliriz.

Daha Fazlası

E-Bülten
Bültene Kayıt Ol
Kayıt olduğunuzda eğitimler ve yeni makaleler hakkında ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın